BETÖLTENDŐ MUNKAKÖR

1949-ben alakult, 100 %-ban magyar tulajdonú, vegyipari cég, XXIII. kerületi telephelyére, termelési területre, munkatársat keres az alábbi munkakörbe

VEGYIANYAGGYÁRTÓ SZAKMUNKÁS

A MUNKAKÖR CÉLJA:
A termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása.
LEÍRÁS:
– technológiai feladatok végrehajtása önállóan és azok dokumentálása
– folyamatirányító rendszerek eszközeinek alapszintű kezelése, ellenőrzése
– a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése, legyártott termékek kiszerelése
– 3 műszak, illetve folyamatos műszakos munkarend vállalása
KÉPESÍTÉS, SZAKMAI ISMERETEK:
– vegyipari szakmunkás vagy vegyipari technikus végzettség
– kémiai alaptechnológiai ismeretek
– felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
AMIT KÍNÁLUNK:
– versenyképes alapbér és műszakpótlékok
– biztos jövedelem, hosszú távú, megbízható háttér
– kiemelt Cafeteria juttatás
– rendszeres vállalati rendezvények
– önkéntes nyugdíjpénztári tagság
SZERZŐDÉS:
Határozott idejű szerződés, kölcsönös elégedettség esetén hosszabbítási lehetőséggel, illetve határozatlan idejűre történő módosítással.
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
– Fizikai, Segéd, Betanított munka
– Gépkezelő
– Szakmunka
– Egyéb szakmunka
– Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot.
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1239, Budapest XXIII. Budapest Ócsai út 10.
EGYÉB JUTTATÁSOK:
– éves bónusz/mozgóbér
– cafeteria
– céges üdülés
– üdültetés

Amennyiben érdeklődik a meghirdetett állás iránt, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink valamelyikén vagy írjon nekünk: